30706990_1683678395053300_8598546369991450975_n

Ірина Геращенко обговорила з віце-міністром закордонних справ Колумбії боротьбу з тероризмом і кіберзлочинністю

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко провела робочу зустріч з віце-міністром закордонних справ Колумбії Патті Лондоньо.

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook українського політика, яка перебуває з візитом у Колумбії.

За словами Ірини Геращенко, «обговорили широке коло питань двосторонніх взаємин, в тому числі, активізацію міжпарламентського діалогу і економічних зв‘язків, потенціал співробітництва в сільському господарстві, IT, інших секторах».

«Поінформувала пані віце-міністра про безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованому РФ Донбасі і в Криму, про систематичне порушення на українському півострові прав людини. Підняли питання посилення взаємопідтримки на міжнародних майданчиках і організаціях», – повідомила Перший заступник Голови українського парламенту.

Ірина Геращенко також розповіла, що пані Лондоньо поінформувала їх про успіхи, виклики і складнощі постконфліктного періоду в Колумбії та проведені реформи в країні.

«В останні роки країна значно збільшила видатки на освіту, також чимала частина бюджету йде на реінтеграцію і імплементацію мирної угоди», – відзначила Ірина Геращенко.

Політик додала, що сторони також обмінялися думками щодо проблем, які є актуальними для двох країн – боротьба з тероризмом і кіберзлочинністю.