уряд

На наступний тиждень планується звіт Уряду в парламенті – Кононенко

Про це Перший заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат України Ігор Кононенко заявив в прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Наскільки мені відомо – планується на наступний тиждень звіт Уряду. Мабуть, у депутатів будуть якісь запитання. Парламент має право приймати ті чи інші рішення. Але спочатку потрібно дочекатися звіту», – сказав Кононенко.

Депутат також зауважив, що в Уряді досі нема Міністра охорони здоров’я.

«Позиція нашої фракції, що Уряд має мати Міністра охорони здоров’я, а не в.о. міністра! Пройшло майже шість місяців, як ми проголосували в парламенті за медичну реформу, яка поетапно реалізується. Тому в цей надважливий для України час, Уряд має бути з Міністром охорони здоров’я. Прем’єр-міністр має внести в парламент кандидатуру, а депутати визначатися», – відзначив Кононенко.

На питання журналістів, якщо міністр є в.о вже кілька місяців, то на кому лежить відповідальність, Кононенко відповів: «якщо в Кабінеті міністрів є посади в.о. і не заповнюються вакансії, то відповідальність несе особисто Прем’єр-міністр».

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers