1

Лариса Шовкова та Олександр Шевчик взяли участь у семінарі для голів ОТГ

Голови Тупичівської та Холминської ОТГ Лариса Шовкова та Олександр Шевчик взяли участь у семінарі для голів об’єднаних територіальних громад «Основи місцевого розвитку в ОТГ».

«Це був надзвичайно приємний та корисний досвід, – ділиться враженнями Лариса Шовкова. – Особисто мене вразив професіоналізм лекторів. Спілкування між учасниками та модераторами заходу велося на рівних, кожен міг висловити свою думку. Колеги були відкриті до комунікації, ми обмінялися думками та ідеями. Учасник семінару змогли створити дружню та затишну атмосферу».

1

Учасники семінару обговорювали питання стратегічного планування, особливості функціонування новостворених ОТГ, формування колективу в громаді, аспекти законодавчого регулювання діяльності ОТГ та законопроекти, які його вдосконалюють.

За словами учасників з Чернігівщини, найбільш актуальними для них стали теми, що стосувалися пошуку ресурсів для розвитку громади, узгодження інтересів громади, бізнесу та влади, головні аспекти формування місцевих бюджетів та залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Так, Лариса Шовкова разом із командою планують створити пожежне депо та центр безпеки у громаді.