депутат

У четвер ВР розгляне подання ГПУ на затримання і арешт Савченко – Луценко

Про це, після засідання фракції, заявила Представник Президента у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, коментуючи подання ГПУ про притягнення до кримінальної відповідальності Надії Савченко.

Вона нагадала, що Генпрокурор просить депутатів дозволити притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, її затримання та арешт.

«В середу буде розглядатися питання на Комітеті. Генпрокурор буде в четвер. Фракція БПП буде голосувати за всі три позиції – зняття недоторканості, арешт і затримання. Відео, яке ви побачите на засіданні, шокують все суспільство», – зауважила Луценко.

Вона також зазначила, що останні події – ланки одного ланцюга, адже  Путін розуміє, що Україну військовим протистояння взяти не можна і буде продовжувати дестабілізацію ситуації в середині країни.

«Те, що ми бачили на акціях протесту Курченка-Саакашвілі . Те що, ми бачимо Савченко-Рубан  – яскравий прояв тих диверсійних груп з українським контекстом, через наших депутатів, псевдоактивістів та патріотів. Ви пам’ятаєте, що відбувалося при голосуванні про реінтеграцію Донбасу… Ми не знаємо сірих коней, які є в парламенті. Тому наша фракція буде підтримувати законопроект про дозвіл на огляд речей депутатів при вході в Парламент. Ми його вже зареєстрували і будемо підтримувати», – відзначила Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers