IMG_2797

Третьяков: запросив волонтерів та ветеранів приєднатися до робочої групи зі створення Міністерства у справах ветеранів

Про це  народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та ветеранів Олександр Третьяков повідомив на сторінці Facebook після нагородження добровольців грамотами ВР.

IMG_2799

“Нещодавно минув День українського добровольця. І сьогодні мені випала честь, разом з членом нашого комітету Михайлом  Гаврилюком, нагородити відзнаками Верховної Ради за заслуги перед українським народом та поспілкуватися саме з такими, справжніми добровольцями”, – зазначив Голова Комітету. 

“З початку липня 2014 року Київський козацький полк імені Т.Шевченка виконує завдання з охорони державного кордону в зоні АТО на ділянці  Донецького прикордонного загону. Дякую хлопцям з цього підрозділу за віддану службу Україні, за їхню мужність та патріотичну позицію. Завдяки таким як вони, країна вистояла у найтяжчі часи, набирає силу сьогодні і обов’язково переможе”, – підкреслив Олександр Третьяков. 

IMG_2800

“Мав з добровольцями розмову і про створення Міністерства у справах ветеранів, запросив їх та всіх небайдужих волонтерів та ветеранів приєднатися до робочої групи, яка буде займатися реалізацією цієї ініціативи”, – написав політик. 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers