29176843_2042974575949902_5621515486362599424_n

Український доброволець – це основа, на якій почала будуватися Україна після Революції Гідності – Третьяков

На цьому  народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Комітету з питань ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков наголоси,  вітаючи з Днем добровольця.

«Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця. Саме добровольці пішли захищати країну в найбільш відповідальний момент, коли армія ще тільки відновлювалася, а ворог наступав. Пішли за покликом серця і дали агресорові бій», – зазначив політик.

«Багато з них віддали свої життя за рідну країну, тож вшануймо їхню пам’ять. Багато й досі стримують агресора на Сході, багато повернулися до мирного життя. Всі вони заслуговують на шану, повагу та підтримку», – підкреслив народний депутат.

Олександр Третьяков, у привітанні, зауважив: « Український доброволець – це основа, на якій почала будуватися Україна після Революції Гідності. Це не тільки ті, які захищають країну зі зброєю у руках. Це і ті, які допомагають лікувати поранених, забезпечувати армію необхідним та й просто змінюють світ навколо себе у рідному місті чи селі. Тож слава українським добровольцям!».