????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вінницькі депутати від «Солідарності» засуджують випадки дискримінації та неетичних висловлювань

Депутат Вінницької обласної ради від БПП Людмила Станіславенко та депутат Вінницької міської ради від “БПП «Солідарність» Алла Власюк разом із колегами засвідчують свою підтримку та приєднуються до міжфракційного об’єднання у Верховній Раді «Рівні можливості». «Рівні можливості» засуджують випадки дискримінаційних та неетичних висловлювань зі сторони державних службовців та протиправні дії працівників правоохоронних органів.

Про це йдеться у поширених депутатами заявах.

«Останнім часом майже щодня ми стаємо свідками дискримінаційних заяв, неетичних та нетолерантних висловлювань з боку політиків і державних службовців, випадків порушення прав людини та посягання на честь і гідність людини з боку правоохоронних органів. Ми категорично засуджуємо ганебне порушення прав людини в Оболонському районному суді міста Києва, яке відбулося 21 лютого 2018 р. під час допиту свідків у справі Януковича. Вибіркове ставлення та порушення вимог до порядку проведення заходів особистого огляду та зухвале поводження з боку правоохоронних органів до жінок-журналісток має бути покаране», – йдеться у заявах.

Власюк

«Також вважаємо, що голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, який дозволив собі під час засідання нецензурно вилаятися на адресу в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, за свою поведінку має бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності відповідно до Закону України «Про державну службу». На наше переконання, Президент України, прем’єр-міністр України та голова Верховної Ради України мають дати належну оцінку діям політиків та державних службовців, які вдаються до нецензурних та сексистських висловів на адресу колег і посадовців», – наголошують депутати.

Станіславенко

«Систематичні факти грубого порушення норм етичної поведінки та дискримінація, нехтування правами людини, знецінення понять честі і гідності особи і громадянина, які дозволяють собі українські політики та посадовці, працівники правоохоронних органів не можуть залишатися поза увагою перших осіб держави. Крім того, ми закликаємо активно протидіяти випадкам дискримінаційної поведінки стосовно народних депутатів та урядовців у стінах Верховної Ради та публічному просторі й забезпечити покарання за недотримання депутатської етики», – зазначено у заявах.