денисенко

Вадим Денисенко: Путін боїться голосувати в Криму, бо тоді його легітимність, як Президента, буде під сумнівом

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Вадим Денисенко заявив в коментарі парламентським журналістам, розповідаючи про сьогоднішній передвиборчий візит Володимира Путіна до анексованого Криму.

«Давайте говорити відверто, ми нічого зробити з візитом Путіна до Криму не можемо. Це передвиборча поїздка. Ще місяць тому в РФ говорили про те, що Путін приїде 18 березня в Крим, щоб проголосувати на виборах, що, нібито, він голосуватиме в м.Севастополі.

На сьогодні є чітка заява РФ, що Путін не голосуватиме в Криму , він просто приїде з передвиборчої ціллю.

Завдяки багатьом речам, в тому числі, тиску міжнародних партнерів, Путін злякався голосувати в Криму. Він боїться, бо як тільки він проголосує в Криму, легітимність всіх виборів та легітимність Путіна як Президента поставиться під абсолютний сумнів», – зазначив Денисенко.

У той же час, парламентар звертає увагу на звернення ВР до міжнародної спільноти щодо засудження незаконних виборів в Криму.

«Подібні звернення допомагають нам на дипломатичному фронті говорити з нашими міжнародними партнерами, щоб вони засудили вибори в окупованому Криму, на окупованих територіях. Плюс санкції! Заради цього приймаються відповідні постанови», – зауважив Вадим Денисенко.