Яніцький рейтинг

Василя Яніцького визнано найактивнішим депутатом Рівненщини

Найбільше запитів серед парламентарів Рівненської області подав народний депутат України фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Василь Яніцький.

Про це повідомляється в дослідженні експертів громадської журналістики “КОЛОНА”.

Як відзначають експерти, Василь Яніцький подав 323 запити, зокрема, до керівників міністерств і відомств України – 124, до місцевих органів влади і управління – 97, до Кабінету Міністрів – 84, Генеральному прокурору – 15, Голові Верховної Ради України, керівникам комітетів Верховної Ради України – 3.

З 323 надісланих запитів розглянуто 305, у стадії розгляду знаходиться 18 запитів.

Народний депутат Василь Яніцький прокоментував проведене журналістами дослідження.

«До нас звертаються дуже багато жителів із Рівненської області та інших регіонів України. У нас жодне звернення громадян, трудових колективів чи сільських громад не лишається поза увагою. Основні питання, які турбують людей, є проблеми порушення прав громадян, проблеми з виділення земельних ділянок для учасників АТО, питання житлово-комунального характеру, пенсійних виплат, допомога на лікування. Також звернення стосувалися вирішення питання ремонту доріг, будівництва спортивних майданчиків, підтримка культурних та соціальних проектів. Крім того, наша команда й сама піднімає найгостріші для округу та Рівненщини питання. Своїми зверненнями та запитами до міністерств і відомств ми вимагаємо вирішити нагальні проблеми. У цьому плані маємо багато перемог, тобто, рішень на користь тих, хто звертався про допомогу. Наша команда старається усім допомогти та вирішити питання як на державному, так і на місцевому рівні. Тільки спільними зусиллями можна досягнути бажаних результатів», – резюмував Василь Яніцький.