20180309_140159

Депутати місцевих рад від «Солідарності» взяли участь у тренінгу щодо реалізації актуальних реформ

У Полтаві відбулася серія тренінгів для депутатів місцевих рад, обраних від партії «БПП «Солідарність». Тема – «Децентралізація влади та інші актуальні реформи. Місцеве самоврядування». Організатор заходу – центральний секретаріат партії.

Під час навчання тренер Ярослав Максимчук детально зупинився на реформі децентралізації, а також медичній, освітній та пенсійній.

За словами Ярослава Максимчука, на тренінгу з’ясовуватимуть питання, з якими стикаються депутати місцевих рад та голови ОТГ у реалізації реформ, а також знаходитимуть шляхи їх вирішення.

20180309_132732

«Формат зібрання передбачає лекції, обговорення та роботу в групах. Важливо на прикладі успішних та активних громад донести інформацію, що в першу чергу саме від місцевих депутатів залежить реалізація реформ», – прокоментував Ярослав Максимчук.

«Розбудова ефективної громади залежить від багатьох чинників. Тому для людей, які щоденно займаються розв’язанням проблем, що постають перед громадою, подібні навчання справді важливі. Під час діалогу ділилися власним досвідом, а також почули про досвід колег із інших районів. Одна з головних тез, яка тут звучала – до вирішення проблем та ухвалення спільних рішень необхідно долучати якомога більше громадян. Завдяки спільним діям матимемо гідний результат», – зазначила голова Пирятинської районної організації партії «БПП «Солідарність», депутат міської ради Аліна Мірошніченко.

Семінар відвідали близько сотні представників БПП із Полтавщини.