Карлівка_Тимоха

На Полтавщині партійці організували слухання щодо реформи децентралізації

Представники Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» організували у селі Федорівка громадські слухання, під час яких йшлося про можливість приєднання Федорівської сільської ради до Ланнівської ОТГ.

«Жителі Федорівки неодноразово наголошували на питанні приєднання до Ланнівської громади. Тому вирішили організувати громадські слухання. Аби захід відбувся конструктивно, депутат Полтавської обласної ради від БПП Юрій Тимоха запросив радника з децентралізації Олександра Ісипа та радника з питань муніципальних послуг Геннадія Фасія програми «U-lead з Європою».

Карлівка (2)

Фахівці детально розповіли про нюанси реформи в цілому і перспективи добровільного приєднання громад до вже діючих ОТГ зокрема. Під час зборів жителі Федорівської сільської ради висловили бажання, аби все-таки об’єднатися з Ланною. Дуже приємно, що наші люди цікавляться процесами і життєво важливими реформами, що відбуваються в країні. Тим більше, що децентралізація – найуспішніша з них», – повідомила керівник громадської приймальні Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ганна Гора.

У Чутівському районі партійці в рамках інформаційної кампанії поширювали буклети з децентралізації.

Карлівка (1)

«Цього разу завітали до села Таверівка. На вулиці з людьми говорили про основні аспекти реформи. Переконані: чим більше земляків знатимуть про децентралізацію, тим швидше цей процес активізується в нашому районі», – прокоментувала голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.