Petro_Poroshenko_Bloc_-Solidarity-_logo

ЗАЯВА фракції Партії «Блок Петра Порошенка» у ВРУ

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» заявляє, що наміри члена фракції  Дмитра Голубова взяти на поруки міського голову Одеси Геннадія Труханова, проти якого відкрита кримінальна справа і в суді розглядається обрання запобіжного заходу, – це його особиста ініціатива, як народного депутата. Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” не приймала жодних рішень про взяття на поруки будь-яких осіб, проти яких відкриті кримінальні провадження, і тим більше не делегувала таких повноважень жодному зі своїх членів.

Більше того, позиція фракції Партії «Блок Петра Порошенка» залишається непохитною – корупція в Україні має бути подолана на усіх рівнях і члени фракції будуть максимально сприяти правоохоронним органам, судовій гілці влади, щоб усі корупціонери, незалежно, яку посаду вони займають чи до якої політичної сили належать – були притягнуті до відповідальності і понесли відповідне покарання.

Хочемо нагадати, що свого часу, коли Генеральний Прокурор вніс подання на притягнення до кримінальної відповідальності низки народних депутатів, у тому числі, членів нашої фракції, фракція БПП абсолютною більшістю голосів проголосувала за позбавлення недоторканності таких депутатів.

Водночас, звертаємо увагу, що кожен народний обранець, який належить до нашої фракції, має право мати свою окрему позицію з будь-яких питань. Однак, що стосується питань боротьби з корупцією, позиція фракції залишається і буде незмінною: усі, без винятку, члени фракції Партії «Блок Петра Порошенка» будуть робити все від них залежне, щоб корупція в Україні була подолана.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers