2

Партійці Дніпра взяли участь у турнірі з кульової стрільби у рамках Спортліги АТО

Партійці Дніпра допомогли у організації турніру з кульової стрільби, що відбувся в рамках Спортліги АТО, і стали його учасниками. На змагання, які прийняла спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №1, зареєструвалася рекордна кількість людей – близько 140. Це – учасники АТО, волонтери, члени їхніх родин. Відкрив турнір та випробував себе на влучність голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

724_n

Серед тих, хто цього дня старався якомога точніше поцілити у мішень, був і заступник голови міського осередку «БПП «Солідарність» Геннадій Бутенко. «Ми є постійними партнерами та учасниками спортивних заходів для наших захисників, волонтерів, членів їх сімей. Такі події згуртовують, популяризують здоровий спосіб життя, дають можливість поспілкуватися, випробувати свої сили у різних дисциплінах. Мені теж вдалося постріляти із непоганим результатом», – зазначив він.

834_o

Нагадаємо, що нещодавно партійці міської організації «БПП «Солідарність» стали співорганізаторами турніру з волейболу для учасників АТО, присвяченого пам’яті Героїв Небесної сотні, який влаштувала Дніпровська міська федерація волейболу. Захід відбувся у спортзалі військової частини ОК «Схід». Відкрив його та привітав учасників голова обласної ради Гліб Пригунов. У змаганнях взяли участь 10 команд,у складі яких були військові, демобілізовані учасники АТО, медики, спортсмени паралімпійської збірної Україні з волейболу. Фінансову підтримку в організації турніру, призи та солодкі презенти спортсменам надали заступник голови міської організації партії Геннадій Бутенко та голова Шевченківської районної у м. Дніпрі ради, очільник фракції «БПП «Солідарність» Артем Атаманенко.

4

.