27858235_1845609565512565_1399607100248584763_n

Оксана Білозір: на Львівщині створять унікальний інтерактивний мистецький простір Ігоря Білозіра

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Білозір повідомила  на своїй сторінці у Facebook

Депутат розповіла, що під час робочої поїздки на Львівщину, разом з виконавчим директором Фонд імені Ігоря Білозіра, взяли участь у робочій нараді щодо створення Музею відомого композитора Ігор Білозіра у місті Радехів, де він народився і починав свій творчий шлях.

«Досягли повного порозуміння з головою Радехівської РДА, головою Радехівської районної ради, Радехівським міським головою. Місцева влада виділяє для музею чудове приміщення та сприятиме його облаштуванню.

У планах – створити не типовий музей про «історію, яка завершилася», а відтворити унікальний інтерактивний мистецький простір Ігоря Білозіра, потрапивши в який відвідувачі могли б поринути у творчість Ігоря, а ті, хто знав його особисто, долучитися своїми спогадами, коментарями. Для цього планується інсталювати частину інтер’єру квартири, в якій Ігор жив у Львові, а також частину інтер’єру з його домашньої хати, де він народився. Також, у музеї буде встановлено символічний, дуже знаковий рояль Ігоря, який колись стояв у відомому «George Hotel Lviv», де часто зупинялися митці, історичні постаті та непересічні особистості», – відзначила Білозір.

Депутат також повідомила, що в музеї будуть розміщені екрани, на яких буде транслюватися ватрівська музика, фільми-концерти та хроніко-документальні фільми, а також зручна зала для проведення заходів і тематичних уроків патріотичного виховання.