27750456_167457390706190_7554156468902910566_n

Нові закони про протидію домашньому насильству потребують координації та співпраці багатьох органів виконавчої влади – Луценко

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко написала на сторінці у Facebook, де повідомила, що разом з представниками різних департаментів Міністерство юстиції України та заступником міністра соціальної політики Natalka Fedorovych провела робочу зустріч-нараду щодо впровадження прийнятих законів проти домашнього насильства і подальших законодавчих ініціатив по посиленню захисту прав жінок і дітей.

“Нові закони про протидію домашньому насильству потребують координації та співпраці багатьох органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування. Для виконання всіх норм, прописаних в законі, потрібно затвердити сотню підзаконних актів, можливо, додатково підсилити на рівні законодавства.

Обговорювали також питання повної імплементації Стамбульської та Ланцаротської конвенцій, створення механізмів захисту дітей, можливостей для безпечного розвитку на державному і регіональному рівні. Попереду дуже багато роботи і ми лише на початку шляху. Але рухаємося, крок за кроком”, – зазначила парламентар.