Гижко

Андрій Гижко: Близько 34 тис га сільгоспугідь Вінниччини отримають у користування 34 ОТГ  

Близько 34 тис га земель сільськогосподарського призначення планується передати в комунальну власність 34 об’єднаним територіальним громадам Вінницької області. Про це повідомив голова Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

За його словами, у березні перші 3 громади Вінниччини – Барська, Брацлавська та Вороновицька – зможуть використовувати землі у власних потребах, що є одним з додаткових стимулів громадам до об’єднання.

“Наразі усі 34 об’єднані громади Вінниччини підписали Меморандум про співпрацю з Головним управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо здійснення інвентаризації земель державної власності сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами територіальних громад. Надалі ці землі будуть передані у комунальну власність територіальних громад”, – зазначив Андрій Гижко.

“Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в черговий раз підтверджують незмінність курсу головної реформи в державі – програми децентралізації влади, одним з ключових завдань якої є передача функцій та повноважень до ОТГ”, – додав він.