DSC04919

За підтримки GIZ в Кам’янському відновлять занедбаний дошкільний заклад

Дитячий садок №43 у Кам’янському на Дніпропетровщині повністю реконструюють за кошти німецьких партнерів. Така можливість з’явилася завдяки взаємодії міської та обласної влади з німецькою урядовою компанією GIZ, яка з 2014 року реалізовує в Україні 40 програм.

2

8 лютого у Кам’янському відбулася оперативна нарада за участі міського голови Андрія Білоусова, представників GIZ, керівництва будівельної компанії, проектувальників та технічних фахівців. «Дитячий садок не функціонує з 2000 року. Після реконструкції цей дитячий садок зможе прийняти десятки дітей, які чекають своєї черги. Проект реконструкції передбачає повний комплекс будівельних робіт. Будівлю відремонтують від фундаменту до покрівлі», – розповідає Андрій Білоусов.

SONY DSC

Заплановано утеплити фасад, замінити вікна та інженерні комунікації, відновити внутрішнє оздоблення та прилеглу територію (майданчик, павільйони для прогулянок), відновити покрівлю, встановити новий харчоблок та сучасні меблі. Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, після реконструкції дитячий дошкільний заклад стане санаторієм, розрахованим на шість груп. Завершити будівельні роботи та здати в експлуатацію оновлений об’єкт планують на початку 2019 року.

Як відомо, минулого тижня відбулася офіційна зустріч депутата Дніпропетровської обласної ради з фракції «Солідарність» – БПП» Гліба Пригунова та генерального консула ФРН Вольфґанґа Мьоссінгера. Під час зустрічі було зазначено, що німецька урядова компанія GIZ в Україні з 2014 року реалізовує 40 програм. «З 2014 GIZ в Україні року реалізовує 40 програм. Вони реконструюють будинки для переселенців, модернізують садочки та школи, надають соціальну та психологічну підтримку людям, які постраждали від надзвичайних ситуацій. Це лише маленька частина наданої допомоги, яку ми дуже цінуємо. Будемо і надалі сприяти залученню німецьких експертів для реалізації нових проектів», – зазначив під час зустрічі Гліб Пригунов.