березенко

Включення до порядку денного законопроекту про Антикорупційний суд прогнозується 27 лютого – Березенко

Голосування про включення до порядку денного законопроекту про Антикорупційний суд прогнозується на наступному пленарному тижні, 27 лютого.

Про це в кулуарах парламенту повідомив журналістам заступник керівника фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

“Я би застеріг керівництво Верховної Ради ставити на голосування включення цього законопроекту в порядок денний. Бо він, очевидно, не буде підтриманий, з огляду на відсутність значної кількості депутатів сьогодні. Ми маємо зважати на нашу репутацію відповідального партнера в співпраці із міжнародними партнерами. Тому цей законопроект мав би бути в підтриманий до включення в порядок денний 27 лютого”, – сказав він.

Водночас, Сергій Березенко нагадав, що робота над цим законопроектом вже йде в Комітеті із правової політики.

«Він (комітет) уже працює з експертами, із усіма охочими представниками різних фракцій. Це дасть змогу скоротити підготовку до другого читання та в результаті – прийняти цей законопроект якомога швидше», – прокоментував народний депутат.

Щодо участі більш як 50 народних депутатів у молитовному сніданку в Вашингтоні та, відповідно їхньої відсутності на засіданні, Сергій Березенко сподівається, що «зустрічі, які там відбудуться, будуть на користь українській державі і принесуть додаткові дивіденди у співпраці із міжнародними партнерами».

«Наша принципова позиція була, щоб голова нашої фракції Артур Герасимов туди поїхав та інформував про те, що реально відбувається сьогодні в парламенті, хто приймає реформи, а хто тільки імітує та займається популізмом, – прокоментував Сергій Березенко. – Тому участь Артура Володимировича виправдана, він має показувати альтернативну точку зору та розвіювати міфи».