Жмеринка_цнап

У Северинівці на Вінниччині відкрили ЦНАП

У Северинівській сільській раді Жмеринського району почав працювати Центр надання адміністративних послуг. У новоствореному ЦНАПі надаватимуть 104 послуги для жителів Северинівської об’єднаної територіальної громади.

Участь в урочистому відкритті закладу взяли голова Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутат від БПП у Вінницькій обласній раді, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, керівники Жмеринського району, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представник Програми «U-LEAD з Європою» Сусанна Делланс, представники державних установ, організацій і громадськості.

???????????????????????????????

«На моє переконання, подібні центри мають працювати в усіх об’єднаних територіальних громадах. І сьогоднішня подія має стати прикладом для наслідування для існуючих громад і тих, що планують об’єднатись. Адже однією з переваг децентралізації і об’єднання територіальних громад є покращення якості надання адміністративних послуг та наближення їх до людей. Таким чином громадяни мають можливість швидко отримати всі послуги, які надає держава і вирішити будь-які земельні, майнові питання, зареєструвати місце проживання та акти цивільного стану і ще безліч питань можна вирішити тут, на місці, в межах громади», – сказав Андрій Гижко.

Жмеринка_цнап2

Очільник Северинівської громади Олександр Христюк наголосив, що у ЦНАПі жителі зможуть отримати необхідний перелік послуг у комфортних умовах. Для цього у приміщенні колишнього будинку культури кабінети оснащені меблями, сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. У ЦНАПі постійно працюватимуть 5 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми «U-LEAD з Європою». Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

Жмеринка_цнап2

«Із відкриттям ЦНАПу Северинівська ОТГ стала на крок ближчою до європейських стандартів. Більшість депутатського корпусу тут – члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», тому у нас налагоджена гарна співпраця. Народний депутат України Іван Мельничук також сприяє позитивним зрушенням у цій громаді. За його сприяння у Северинівці буде встановлено спортивний майданчик, кошти на цей проект уже надійшли з державного бюджету», – зазначила голова Жмеринської районної організації партії БПП «Солідарність», помічник-консультант народного депутата України Івана Мельничука Ірина Осадча.