1

Руслан Демчак взяв участь в обговоренні стратегії розвитку Дашівської ОТГ

Народний депутат від БПП Руслан Демчак взяв участь в презентації Стратегії розвитку Дашівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. До обговорення долучилися також голова Іллінецької районної організації БПП Ігор Школьний, депутати Дашівської селищної ради, трудові колективи громади, небайдужі жителі.

На слухання винесли понад шістдесяти ідей проектів розвитку громади. Говорили про покращення можливостей для залучення інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу. Зокрема, про створення комплексу переробки відходів деревообробної промисловості на паливні брикети, про проведення фестивалю «Козацькі традиції», про розчищення та часткову реставрацію конюшні Палацу Потоцьких–Плятерів, про розробку тематичних туристичних маршрутів «Дашівщина козацька», «Дашівщина мультикультурна». Особливу увагу звернули на покращення якості життя та публічних послуг в громаді. У тому числі мова йшла про капітальний ремонт доріг та тротуарів в смт. Дашів та селах громади, про будівництво водогону в селах Білки та Шабельня, про будівництво мереж вуличного освітлення в ряді сіл, про капітальний ремонт ФАПу та ДНЗ «Ромашка» в селі Кальник.

2

«Дашівська об’єднана громада – економічно і туристично приваблива територія з розвиненою переробкою сільськогосподарської продукції. Екологічно чиста та комфортна для проживання, навчання, ведення бізнесу і дозвілля. Багата на природні ресурси і можливості для ефективного використання відновлювальних джерел енергії. Тому, впевнений, має усе для того, щоб активно та успішно розвиватися», – сказав Руслан Демчак.

«Реформи, які відбуваються в країні сьогодні, вимагають від нас, органів місцевого самоврядування, якісно нового підходу до управління розвитком території Дашівської громади. Ми маємо можливість використати передові методики і підходи до створення Стратегічного плану розвитку Дашівської громади і в недалекому майбутньому – покращити життя наших мешканців», – підсумував селищний голова Сергій Тітаренко, обраний головою громади за підтримки БПП.