Тимоха-Удовиченко

У Ланнівській ОТГ створюють поліцейську станцію

Поліцейська станція обслуговуватиме 7 сіл, які входять до Ланнівської об’єднаної територіальної громади. Сформують групу швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян. Також на поліцейській станції здійснюватиметься онлайн спостереження за допомогою відеокамер. Це дозволить правоохоронцям швидше реагувати на правопорушення і вчасно приходити на допомогу.

З такою ініціативою виступили депутат Полтавської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Юрій Тимоха та голова Ланнівської ОТГ, член БПП Костянтин Удовиченко. Нещодавно в рамках ініціативи партійці зустрілися із правоохоронцями.

5

«На зустрічі обговорювали питання щодо можливості створення поліцейської станції. Завдяки підтримці ланнівських підприємств виділене окреме приміщення для працівників станції. У будівлі зроблено ремонт та підведено всі комунікації. Однак для належного функціонування поліцейської станції потрібно придбати службово-технічне обладнання та автомобіль. Відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємин між громадянським суспільством і поліцейськими. Мешканці громади можуть сюди звертатися з будь-яких питань, які належать до компетенції правоохоронців», — повідомив Костянтин Удовиченко.