вадатурський

Андрій Вадатурський

Підозра очільникам АМПУ засвідчила: управління морським та річковим транспортом в Україні потребує радикальних змін – Андрій Вадатурський

Про це заявив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Андрій Вадатурський, коментуючи оголошення детективами НАБУ підозри керівникам Адміністрації Морських Портів України.

За його словами, така структура, як АМПУ – це державне підприємство, яке не виправдовує покладених на нього завдань.

“Адміністрація морських портів України” створювалась з метою залучення інвестицій і розвитку інфраструктури морегосподарського комплексу. На них покладено цілий комплекс завдань – це і днопоглиблювані роботи, і супровід вантажних суден, і впорядкування портів і ще багато важливих напрямків. Однак, АМПУ зосередилась головним чином на проїданні коштів і їх “освоєнні” в найпростіших напрямках. Таким чином, фактично закинула розвиток морської інфраструктури. Так, МІУ хоче витратити 4,4 млрд.грн. на днопоглиблення порту “Южного” до глибини 21 метр. Це при тому, що вже зараз підхідний канал має 19 метрів, а найбільш типові судна, якими перевозять сировину, є Panamax (навантаження 65 000 тонн) з максимальною осадкою 14,5 метрів. І тільки іноді використовують Capesize (навантаження 150 000 тонн) з осадкою 18 метрів”, – зазначив народний депутат.

Андрій Вадатурський також звернув увагу на те, що кошти, які збирає АМПУ з бізнесу, і потім як їх розподіляє – відбувається непрозоро і невідомо за якими принципами.

“Насправді, проблема з АМПУ закладена в її суті, як неефективної прокладки. З одного боку, як вони збирають кошти. Незрозуміло, як і ким встановлені тарифи для бізнесу, що не відповідають світовій практиці. Згідно висновкам Світового банку, тільки зменшення тарифів на 60% призведе до росту ВВП на 1%. З іншого боку, як насправді розподіляються ці надходження в АМПУ від найдорожчих портів в світі. Лише кілька останніх прикладів.

По-перше, підозріле направлення більшої частки капітальних інвестицій в одеські порти. І з року в рік всі інші або взагалі нічого не отримують, або копійки. По-друге, підтверджена інформація про надзавищені заробітні плати керівництва ДП у розмірі 300-350 000 грн. на місяць. Лише уявіть, скільки коштів вимивається тільки на утримання апарату АМПУ кожного місяця. По-третє, із закупівлею паливно-мастильних матеріалів, із нанесенням мільйонних збитків державі”, – наголосив Вадатурський.

Народний депутат повідомив, що на українських річках планується створити подібну структуру до АМПУ, таку ж закриту і неефективну, але яка буде знімати побори з річкових перевізників.

“Зараз у парламенті зареєстрований законопроект про внутрішній водний транспорт, який ніби то покликаний відродити річкові перевезення. Насправді ж, суть цього проекту полягає в створенні ще одного державного підприємства, яке так само буде знімати побори, тільки ще й з річки. І чиновницький апарат якого буде утримуватись за рахунок річкового збору. Крім цього, автори пропонують відкрити українські внутрішні шляхи для офшорного металобрухту, що поставить крапку на відродженні вітчизняного суднобудування. У нас довго не думають над новими схемами, є діюча, так давайте її продублюємо…”, – підкреслив парламентар.

Андрій Вадатурський також повідомив, що він є співавтором альтернативного законопроекту 2475а-3, який враховує передовий досвід розвинених країн світу.

“Я, разом з колегами з Міжфракційного депутатського об’єднання “За розвиток річок України”, розробили і зареєстрували альтернативний законопроект, у якому ми заклали головні принципи і механізми країн, які успішно розвивають річкове судноплавство. Ми врахували досвід країн ЄС і провідних експертів. Діюча система з АМПУ протирічить базовим стандартам, підприємство, яке провадить господарську діяльність одночасно виступає регулятором – це нонсенс. Ми пропонуємо функції регулятора покласти виключно на центральний орган виконавчої влади. Такі органи мають здійснювати державний нагляд і прозорі умови роботи, а збори, які вони знімають, мають повністю витрачатися на необхідні видатки, а не акумулювати прибуток на банківських рахунках. Один із закладених в проекті принципів – це створення реального попиту на будівництво суден всередині країни через розвиток вітчизняного судноплавства. Пріоритет надається суднам, що ходять під українським прапором, тобто захисту національних інтересів. А задля досягнення цієї мети, ми розробили і зареєстрували пакет законопроектів 6732, 6733, 6734, 6735, які покликані забезпечити державною підтримкою суднобудівну галузь”, – наголосив парламентар.

Андрій Вадатурський також повідомив, що 2 березня у Верховній Раді проходитиме круглий стіл “За відродження суднобудування та судноплавства України” , у якому запланована участь народних депутатів різних фракцій, світових експертів, також очікується прихід посла ЄС в Україні, де буде обговорюватись законопроект про внутрішній водний транспорт (реєстраційний номер 2475а-3), а також головні напрямки розвитку судноплавства та вантажного перевезення на українських річках.