Мірошніченко_Порділі (1)

У Пирятинській ОТГ тривають соціальні акції «Підтримка породіль» та «Тиждень доброти»

У рамках акції «Підтримка породіль», яку започаткувала голова Пирятинської районної організації БПП, депутат міської ради Аліна Мірошніченко спільно з газетою «Пирятинська правда», подарунки отримали родини, в яких у листопаді та грудні минулого року народилися діти.

«Ця акція спрямована на те, щоб стимулювати народжуваність у нашій громаді. Завдяки підтримці підприємців вітаємо всі родини, в кого було поповнення. Так, цього разу разом із Вадимом Сокуром та Ігорем Кривцем завітали до Альони Сіхель та Анастасії Серрано – вони у листопаді народили хлопчиків. Також привітали Любов Охріменко з народженням сина та Олену Боряк із появою дівчинки. Їм вручили традиційні грошові сертифікати та подарунки», – зазначила Аліна Мірошніченко.

Також Аліна Мірошніченко наприкінці минулого року розробила програмуз підтримки породіль, завдяки якій всі, хто народжуватиме у Пирятині, отримуватимуть кошти з бюджету. Втім, це питання ще не погодили депутати міської ради.

Тиждень доброти

У рамках іншої благодійної акції – «Тиждень доброти», під час якої відвідують родини, що перебувають у складних життєвих обставинах, Аліна Мірошніченко з волонтером Ігорем Кривцем та керівником пирятинського районного Центру соціальних служб у справах сім‘ї, дітей та молоді Тамарою Захарченко завітали до родини переселенців Лохманових з Донбасу.

«Сім‘я має трьох діток з інвалідністю. Проживають в селі Леляки Пирятинського району. Хлопчикам 7 та 5 років, дівчинці – 2 рочки. Подарували одяг та розвиваючі ігри. Надали консультацію з оформлення субсидії», – повідомила Аліна Мірошніченко.