120_90431

ВР ухвалила закон щодо приватизації державного майна

За відповідний проект Закону України про приватизацію державного майна (реєстр.№ 7066) проголосувало 266 депутатів.

Законопроект спрямований на створення сприятливих і прозорих умов приватизації держмайна, зокрема, планується замістити існуюче законодавство, що складається із законів: «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі», «Про приватизацію державного майна», «Про Державну програму приватизації» тощо.

Запропонований закон створює рівні та прозорі умови, за якими буде відбуватись приватизація, зокрема, полегшується процес підготовки приватизації, особливо великих об’єктів. Він значно розширює доступ інвесторів до процесу, що підвищить конкуренцію, при цьому запроваджує надійний захист як вітчизняних, так і іноземних інвесторів за міжнародними стандартами. Передбачено захист від осіб, пов’язаних із країною-агресором, а походження коштів буде прискіпливо перевірятись.

Малі держпідприємства можна буде продавати за допомогою інтернет-аукціонів у Мережі, що зробить приватизацію доступною для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу, чим дасть новий поштовх для розвитку підприємництва в Україні.

У власності держави мусять залишитись виключно стратегічні підприємства, інші повинні функціонувати в умовах ринкової економіки та конкуренції, а не за рахунок державної підтримки як зараз.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers