арєв

Ар‘єв: Визнання РФ агресором важливе для представлення інтересів України під час позовів в міжнародних судових інституціях

Про це Голова підкомітету з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, народний депутат України фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв заявив під час спілкування з журналістами в парламенті.

Депутат проаналізував наслідки прийнятого в цілому законопроекту «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», реєстр. №7163.

«Визнання РФ агресором важливе для представлення інтересів України під час позовів в міжнародних судових інституціях. Крім того, закон створює підстави для того, щоб ООН розробила зміни до існуючого проекту резолюції, або внесла нову резолюцію щодо направлення миротворців на Донбас», – сказав Ар’єв.

Депутат припустив, що Росія негативно сприйме миротворчу місію на Донбасі.

«Маю сумніви, що РФ зможе брати участь в миротворчих операціях на тимчасово окупованій території! Тим більше, що вона визнана агресором, і в ООН буде ветувати рішення про миротворців», – наголосив Ар’єв.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers