Для-Facebook-летальної-зброї

Закон №7163 дозволяє Україні закуповувати оборонне летальне озброєння для самооборони – Луценко

Народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента у ВР Ірина Луценко, під час спілкування з журналістами в кулуарах Парламенту, заявила, що прийнятий законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», реєстр. №7163, дозволяє не тільки продовжити антиросійські санкції, а закупити для потреб ЗСУ  летальну зброю.

«Ми визнали РФ країною-агресором! Ми визнали, що ми країна, яка самообороняється. Це дає нам можливість застосовувати зброю в повній мірі, використовувати ЗСУ  і війська Спеціального призначення, також закуповувати летальне озброєння у наших країн-партнерів. Трамп (Дональд Трамп, Президент США – ред.) вже підписав бюджет, де передбачено понад 150 млн дол. на військову допомогу Україні. Видані ліцензії відповідним компаніям США, які можуть поставляти зброю, починаючи від снайперських гвинтівок, закінчуючи «Джевелінами», тощо. Про готовність постачати нам озброєння заявила вже Канада, є підтвердження країн ЄС. Ми говоримо не про оголошення війни, не про військові дії, ми даємо меседж РФ, що ми будемо самооборонятися і відстоювати свій суверенітет», – заявила Луценко.

Крім того, депутат повідомила, що в Комітеті закордонних справ буде проведений круглий стіл по створенню робочої групи  щодо формування консолідованої скарги проти РФ, як країни-агресора.

«Збитки, понесені Україною за агресію РФ, сягають більше 50 млрд дол. США, і  тут ще не враховані кошти, які підуть на відновлення цього тимчасово окупованого регіону», – додала Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers