6DB99F6F-C990-4EAF-B590-EA59C8B660EB_w1023_r1_s

Парламент має підготувати та ухвалити закон про протидію фейкам – Артур Герасимов

Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов закликав колег по парламенту підготувати та ухвалити проект закону про протидію свідомому розповсюдженню дезінформації.

«Останніми днями мав місце факт, який викликає велике занепокоєння. Одне поважне інтернет-видання знайшло в собі сили вибачитися за розповсюдження фейків, які прочитала вся країна. Я хотів, щоб парламент подивився на цю ситуацію ширше – я закликаю народних депутатів розробити та ухвалити законопроект про протидію фейкам. Ми знаходимося на передовій і маємо переймати досвід тих європейських країн та США, які стикалися з цією проблемою», – заявив Артур Герасимов на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та голів комітетів.

Голова фракції БПП запропонував Погоджувальній раді створити робочу групу з підготовки законопроекту про протидію фейкам: «Я хотів би звернутися до Голови Верховної Ради з пропозицією створити робочу групу з напрацювання цього законопроекту та ухвалити його у парламенті. Давайте не будемо забувати, що кількість фейків, які Російська Федерація буде розповсюджувати в нашій державі, буде тільки зростати».

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers