112

Партійці Дніпра привітали 2000 дітей з новорічно-різдвяними святами

На новорічні і різдвяні свята партійці Дніпра привітали близько 2000 юних містян. Зокрема, днями завдяки депутату Шевченківської районної у місті ради від БПП, голові благодійного фонду «Небайдужі серця» Ігорю Горбу маленькі мешканці ж/м Кротова змогли подивитися різдвяну лялькову виставу і отримати подарунки – канцтовари, іграшки, солодощі.

117

«Найбільша радість для мене – бачити щасливих дітей. Раділа не тільки малеча, але батьки, адже не усі нині можуть дозволити собі відвідати платні вистави чи заходи. Ми постійно допомагаємо багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам та дітям з інвалідністю, а також родинам учасників АТО і переселенців зі Сходу. Вважаю це своїм обов’язком і закликаю всіх робити цей світ трішки добрішим», – зазначив Ігор Горб. За його словами, у святковий період понад дві сотні юних мешканців Шевченківського району отримали подарунки і привітання.

127

Порадували солодощами і вихованців Дніпровського дитячого будинку-інтернату №2. Презенти від народного депутата, голови міської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяни Ричкової передали заступник голови міського осередку партії Геннадій Бутенко та керівник Центрального районного партосередку Олексій Алсуф’єв. А напередодні Нового року близько 500 дітей із усіх районів обласного центру стали глядачами святкової вистави, яку для них влаштували Тетяна Ричкова та команда Дніпровської «Солідарності».