DSC_9068

Ігор Кононенко запросив дітей з неблагополучних родин та дітей загиблих воїнів-учасників АТО на святкову виставу у Києві

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко зустрівся у Києві з дітьми, які мешкають в Обухівському та Васильківському районах Київської області. 60 дітей з неблагополучних родин, а також напівсироти, чиї батьки загинули в зоні проведення АТО, приїхали до столиці на запрошення Першого заступника Голови фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді.

DSC_9015

Під час зустрічі Ігор Кононенко привітав усіх дітей з новорічними святами, побажав  успіхів у Новому році, а також вручив солодкі подарунки та запросив на святкову виставу «Викрадач Різдва» у палаці «Україна».

DSC_8977

Від імені дітей, батьків та педагогів слова подяки на адресу народного депутата висловила заступник начальника служби у справах дітей та сім’ї виконкому Обухівської міської ради Оксана Назаренко :

“До Нового року ми отримали такий чудовий подарунок! Завдяки Ігорю Віталійовичу дітки  мали нагоду подивитися Новорічну виставу. Ми вдячні йому за батьківську турботу і за те, що  про наших дітей піклуються і не забувають. Сьогодні додому повернулося два повних автобуси абсолютного щастя!”.

DSC_9049