26113770_1806009599472568_6542346205623394461_n

Ірина Суслова: Для України життя кожного громадянина має цінність

Про це на сторінці у Facebook написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Суслова.

«Вчора 73 українці, які були заручниками ОРДЛО, вийшли на волю. Це знакова подія, яка доводить, що для України життя кожного громадянина має цінність. Адже війна на Сході – це не лише змагання за територію, але битва за людей, які складають найбільше багатство будь-якої держави», – зауважила політик.

«Вчорашні події виявили два важливі моменти. По-перше, Президент чітко заявив, що жоден російський громадянин не був обміняний на заручників ОРДЛО. По-друге, він висловив впевненість, що незабаром розпочнеться процес звільнення політв’язнів Кремля, які знаходяться в тюрмах Російської Федерації та в окупованому Криму», – написала народний депутат.

«За найскромнішими та далеко неповними підрахунками, таких людей сьогодні більше 60-ти. Серед них Валентин Вигівський, затриманий в Криму й засуджений на 11 років за «шпигунство», Павло Гриб, викрадений російськими спецслужбами на території Білорусі, Євген Панов, оголошений окупаційною владою Криму «українським диверсантом» та багато інших людей. Їх звільнення не менш важливе завдання ніж визволення заручників ОРДЛО. Але досягти мети тут набагато складніше, адже рішення залежить від волі однієї людини – Путіна», – відзначила Ірина Суслова.

Народний депутат впевнена, що потрібен комплексний тиск через міжнародну спільноту та через українські дипломатичні канали. «Затримані на українській землі російські військові в цьому випадку можуть стати тим обмінним фондом, який дозволить витягнути з-за грат наших співгромадян. Україна знаходиться на початку непростого шляху, але важливо, що у вищого керівництва країни є воля до дій. Сподіваюсь, наступного року ми разом радітимемо свободі бранців Кремля так само, як сьогодні радіємо визволенню заручників так званих ДНР та ЛНР», – підсумувала вона.