0007

Ігор Кононенко відвідав об’єкти, профінансовані Фондом соціально-економічного розвитку

Народний депутат, перший заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко разом із мером Обухова Олександром Левченком та головою Обухівської РДА Іваном Рудяком оглянули низку об’єктів, профінансованих за кошти ФСЕР, серед яких сучасна амбулаторія №1 та ЗОШ №4. Завітавши до навчального закладу, народний депутат привітав школярів із наступаючими святами і порадував малечу солодкими подарунками.

0010

За словами першого заступника Голови фракції БПП, у 2017 році з Державного бюджету було спрямовано 11,5 млн грн субвенцій (кошти ФСЕР) на Обухівський район та місто Обухів. З них 1,5 млн грн пішло на капітальний ремонт покрівлі та спортивного залу ЗОШ №4, а близько 2 млн грн було направлено на облаштування приміщень під відділення невідкладної медичної допомоги та амбулаторії ЗПСМ №1 та №2.

0044

«Цього року парламент вперше за багато років вчасно ухвалив Державний бюджет на наступний рік, у якому передбачено збільшення видатків на медицину. Зокрема, 5,9 млрд грн було виділено на централізоване придбання медикаментів та лікувального харчування і ще 1 млрд гривень – це субвенція місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Окрім того, 150 млн гривень спрямовано на забезпечення кожної області ангіографічним обладнанням для проведення досліджень кровоносних судин»,зазначив  Ігор Кононенко у розмові із медиками.