26102877_1761572937247680_1749762872_n

Іван Рибак: «Солідарність» отримала переконливу перемогу на виборах в ОТГ

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала переконливу перемогу на виборах до ОТГ, що відбулися 24 грудня 2017 року. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Чернівецької територіальної організації партії, народний депутат Іван Рибак.

«З 51 кандидата, які балотувалися на посади голів ОТГ по всій Україні – 29 від «Солідарності». У Чернівецькій області представник нашої політичної сили, Ржавинський сільський голова Віталій Шафер очолив Юрківецьку ОТГ, набравши 53,8%. Він отримав 10% переваги над найближчим конкурентом – представницею ВО «Батьківщина», – зазначив Іван Рибак.

sdsd5555

Проте, за словами народного депутата, у день виборів не обійшлося без порушень. «Новоселицька територіальна виборча комісія розпочала свою роботу з серйозних порушень, які нами були зафіксовані. Відповідно ми позивались до суду, щоби скасувати результати жеребкування, однак суд відхилив наш позов. Це мало серйозні наслідки, адже призвело до неякісної роботи територіальної виборчої комісії. Зокрема, частина виборців отримала бюлетені не свого округу. Незважаючи на численні порушення законодавства і використання адмінресурсу нашими конкурентами, у Новоселицькій ОТГ депутати від «Солідарності» отримали 4 мандати. Я дякую всім нашим кандидатам за ефективну роботу», – додав Іван Рибак.