Ізюмська РО_26-12.17_Вісхан Ісламов підвів підсумки реалізації проекту «Разом у майбутнє» на Ізюмщині (2)

Вісхан Ісламов підбив підсумки реалізації проекту «Разом у майбутнє» на Ізюмщині

Депутат Харківської обласної ради від БПП Вісхан Ісламов вручив сертифікати про реалізацію міні-проектів на Ізюмщині. Проекти були профінансовані завдяки програмі розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

У селі Капитолівка Ізюмського району реалізовано міні-проект «Затишна школа – рідному селу», завдяки якому в шкільному підрозділі НВК зроблено капітальний ремонт системи опалення.

У Бабенковому ініціативна група села виграла проект «Затишний куточок на селі», і тепер у територіальному центрі соціального обслуговування з’явилася спеціалізована апаратура.

Ізюмська РО_26-12.17_Вісхан Ісламов підвів підсумки реалізації проекту «Разом у майбутнє» на Ізюмщині (3)

У селі Липчанівка громадська організація «Благодать» втілила в життя проект «Найкраще майбутнє – дітям», замінивши старі вікна на нові енергозберігаючі.

Вдале завершення міні-проектів у кожній громаді завершилось святковими заходами. Окрему подяку від громади отримав Вісхан Ісламов, за сприяння якого у конкурсі «Разом у майбутнє» було схвалено 11 проектів в Ізюмському районі.

Ізюмська РО_26-12.17_Вісхан Ісламов підвів підсумки реалізації проекту «Разом у майбутнє» на Ізюмщині (4)

Вісхан Ісламов, у свою чергу, подякував тим, хто доклав максимум зусиль задля реалізації проектів та побажав плідної роботи у майбутньому. Наступного року збільшується як загальний фонд фінансування проектів (з 30 до 50 мільйонів гривень), так і з 200 до 300 тис. гривень збільшиться фінансування кожного проекту окремо.