1514373501-1959

Денисенко: Сьогоднішній обмін – це лише спроба Путіна показати людське обличчя, якого не існує

Про це на сторінці у Facebook написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Вадим Денисенко.

«Сьогоднішній обмін – це безумовно велика знакова подія. Але тут, на жаль, не можна і не потрібно бути оптимістом. Це лише спроба Путіна показати людське обличчя, якого не існує. Все те, що сьогодні відбувається на лінії розмежування – парафраз звільнення Ходорковського і кількох інших в’язнів совісті перед Олімпіадою в Сочі. Тільки зараз все це загорнуто ще й в обгортку нового іміджу Путіна – іміджу псевдо миротворця», – написав Вадим Денисенко.

«Люди старшого покоління прекрасно пам’ятають, що наймиролюбнішою країною світу був СРСР. Зараз, опинившись в надскладному економічному положені, росіяни згадали про те, що немає нічого кращого ніж говорити про мир у всьому світі. Тому вони і оголосили про обмін полоненими. І взагалі, у їхній риториці більше немає слів про Іскандери чи С-400. Вони говорять про мир, якому шкодять українці», – додав політик.

«Сьогодні багато хто почав говорити, що обмін полоненими – це жест Путіна про те, що він готовий до переговорів. І тут можна погодитися лише зі словом «жест». Ні про які більш важливі речі він не готовий говорити. Станом на сьогодні у Путіна немає розумної і цілісної стратегії по Україні, крім спроби повернути до влади проросійські партії. Ця стратегія полягає в тому, що і далі триватиме війна», – зауважив народний депутат.

«В залежності від різних обставин, Путін може наполягати на виконанні Мінська або ж починати говорити, що Мінськ помер. Паралельно в свідомість українців буде вбиватися теза, яку вже оголосив Олександр Вілкул: «Ми прийдемо до влади і домовимося про мир за кілька місяців». По суті, проросійські сили будуть іти з тим самим слоганом, з яким переміг Порошенко. І це дуже важливо для росіян, які завжди любили символізм у своїх спецопераціях», – зазначив політик.

«Ніяких інших переговорів, окрім створення конфедеративної держави Україна, Путін не готовий вести. Тому не треба брехати самим собі – війна триватиме і надалі. Як довго? Допоки одна зі сторін не видохнеться. І я вірю, що це бути РФ. Введення нових санкцій проти росіян безумовно приведуть до обвалу рубля і до різкого погіршення ситуації в РФ. А це ще один гвіздок в кришку гробу Володимира Путіна. А сьогодні справді визначний день – додому повертаються українці!», – написав Вадим Денисенко.