IMG_1844

Миколаївська БПП оголосила результати виборів до громад

У вівторок, 26 грудня, Миколаївська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» провела прес-конференцію та оголосила результати виборів до об’єднаних територіальних громад. Миколаївська “Солідарність” отримала перемогу серед голів громад та 30% депутатів в ОТГ.

Керівник партійної організації Михайло Талпа представив голів новостворених громад.

IMG_1829re

Михайло Талпа підкреслив, що такі результати стали можливими не тільки завдяки злагодженій роботі, але й тому, що всі кандидати за незначний час роботи у місцевому самоврядуванні показали позитивний результат.

«Я часто чую фразу – «перемога одних або інших». Насправді вибори – це не перемога, а результат довіри та роботи. А перемога буде тоді, коли у всіх цих громадах будуть нові дороги, освітні простори в школах, вирішені питання служб в центрах, освітлення тощо. Коли ми вирішимо всі ці питання, це буде перемога. Тому закликаю всіх долучатися до роботи. Сьогодні ми їх підтримуємо (голів – ред.) і будемо надалі співпрацювати. Для нас важливо, щоби громади були успішними і стали достойним прикладом на території Миколаївщини та всієї країни», – наголосив Михайло Талпа.

47% кандидатів у депутати від БПП перемогли на виборах. «БПП «Солідарність» має найбільших показник серед політичних сил – 30%.

Наголосимо, всі 7 кандидатів на посаду голів ОТГ від БПП здобули перемогу на виборах. Так, у Радсадівській сільській ОТГ Миколаївского та Очаківського районів  перемогу здобув член БПП Юрій Піньковий. За нього проголосувало 596 виборців із 1957, що становить 30,5%. Тут було найбільше кандидатів на посаду голови ОТГ – 10.

Перемогу у Прибузькій громаді Доманівського району здобув кандидат від партії Віктор Матющенко, який набрав 56,7%. За нього віддали 1082 голоси із 1928. Він отримав більшість голосів на всіх виборчих дільницях.

Більшість на всіх дільницях у 71,89% отримав кандидат від партії «БПП «Солідарність» Євген Травянко в  Арбузинській громаді Арбузинського району. За нього проголосувало 1 727 виборців із 2 398.

Першість у Березанській громаді Березанського району у  Валерія Хоміцького. За нього проголосувало 2188 виборців із 3037, що становить 72%.

М.Талпа

Кандидат від БПП Олексій Асмолов переміг у Казанківській громаді Казанківського району. За кандидата проголосувало 3 721 виборців із 4 815, що складає 81,10%.

У Володимирівській громаді Казанківського району головою ОТГ став Павло Довгий. За нього віддали голоси 1101 із 1123 виборців, що становить 98%.