Карлівка (2)

На Полтавщині у двох ОТГ створили депутатські фракції БПП

20 грудня під час засідання третьої сесії новоствореної Ланнівської ОТГ семеро представників партії «БПП «Солідарність» оголосили про створення депутатської фракції «Солідарність». До неї увійшли: Наталія Ковальова, Юлія Корнієнко, Наталія Латишева, Іван Миколайчик, Олена Олексюк, Марина Радченко, Леонід Шумов. Головою фракції обрали Марину Радченко.

Карлівка (1)

«Ми, депутати Ланнівської сільської ради, усвідомлюючи суспільну відповідальність за соціально-економічний розвиток Ланнівської громади, спираючись на довіру громади, прагнучи захистити принципи місцевого самоврядування і права кожного мешканця, створили депутатську фракцію «Солідарність», яка візьме на себе відповідальність за організацію ефективної роботи на користь Ланнівської об’єднаної громади», – зазначила під час сесії Марина Радченко.

Карлівка_Радченко

Оголосили про створення фракції «Солідарність» і депутати Гребінківської ОТГ. До неї увійшли Наталія Носова, Дмитро Баламут, Володимир Ткаченко та Світлана Чайка. Головою фракції обрали Наталію Носову.

Працюють над створенням фракції й депутати з Лохвицької та Сенчанської об’єднаних громад. Вони планують на найближчих сесіях оголосити про своє рішення.