арєв

Ар’єв: Вихід Росії із СЦКК – крок Путіна задля мобілізації електорату напередодні виборів

Про це під час спілкування з журналістами зазначив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“Вихід Росіі зі Спільного центру контролю і координації ( СЦКК) – це логічно і прогнозовано. Такий крок входить в логіку мобілізації путінського електорату напередодні президентських виборів 2018 року. Сьогодні єдиний варіант для Путіна підігріти ситуацію і набрати бали – українське питання. Оскільки, на щось інше і нове сил і часу у нього не вистачає, тому він буде “гратися” на цій темі”,- вважає політик.

“Путін наразі діє двома явними засобами. По-перше, він діє через підрив внутрішньої ситуації всередині України, застосовуючи п’яту колону. По-друге, він застосовує ескалацію конфлікту на сході України. Таким чином, він показує міжнародній спільноті, що з ним можна розмовляти лише з позиції сили. Кроків щодо ескалації конфлікту від Путіна не варто очікувати і підводить до того, що впливати на нього можна лише через санкції. А санкціі йому вигідні – адже вони консолідують його електорат. Аргумент для електорату – ми такі хороші, а нас увесь світ не любить….”,- зауважив народний депутат.