Бригинець

Олександр Бригинець: Закон про реінтеграцію Донбасу треба приймати, але не зараз

Про це в коментарі журналістам у парламенті  наголосив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Олександр Бригинець. 

“Закон про реінтеграцію  Донбасу, на моє переконання, варто приймати не зараз….. Сьогодні бачимо, що ті, хто виступав категорично проти закону, зараз виступають за прийняття цього закону… Саме “Самопоміч”, яка ще нещодавно блокувала його прийняття, нині в повний голос кричить, що його треба приймати. Цікаво, з чим пов’язані такі різкі коливання позиції ? Може це знак, що зараз не треба приймати цей  закон? І тут може краще треба прислухатися до думки Ірини Геращенко, яка говорить, що сьогодні, коли відбуваються певні коливання на міжнародній арені стосовно Росії, варто почекати з  його прийняттям. А прийняти його тоді, коли США виставить свої санкції проти РФ….”,- зауважив політик. 

“Санкції ми очікуємо у лютому. Це має бути великий і потужний пакет санкцій від американців проти Росії. І ось, саме в той період краще було б прийняти і наш закон, який стане ще одним цвяхом в бік РФ”,- вважає народний депутат. 

“Звичайно, в цьому законопроекті є певні суперечні моменти. Але головне, що документ вже готовий, лише потребує врахування багатьох правок. Остаточний зміст закону – в руках сесійної  зали”, – додав народний депутат.