фріз

Саакашвілі необхідно видворити з України – Ірина Фріз

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Фріз виступила за видворення Саакашвілі з України, коментуючи спробу захоплення його прихильниками Жовтневого палацу у місті Києві, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я за екстрадицію цієї особи куди завгодно аби подалі від України, адже вона нищить нашу державу, зневажає наше минуле, нівелює майбутнє», – написала народний дептут.

«Штурмувати палац культури під час новорічної вистави для дітей, знущатись та бити захисників та правоохоронців, утворювати псевдосупротив у палатках одночасно проживаючи в апартаментах класу люкс, перетинати в незаконний спосіб кордон, лобіювати під час перебування у виконавчій владі корупційні закони для Одеської митниці, радити давати інтерв`ю московським ЗМІ …. що ще має зробити особа, яка прагне як наркоман дози, лише одного – влади, вбиваючи й руйнуючи всі державні інститути», – написала Ірина Фріз.

Вона також висловила переконання, що українська влада по відношенню до Михеіла Саакашвілі повністю дотримується усіх правових норм.

«У той час, як чинна влада, дотримуючись закону діє в правовий спосіб щодо нього, він, як Путін нехтує верховенством права, викривляє постулати на вільний протест, свободу слова, порушує закони і утворює віртуальний простір негативу. Йому потрібен не імпічмент – йому потрібна влада в країні в десять разів більша за ту, з якої він ганебно втік», – наголосила Ірина Фріз.

«Тому я за видворення цієї особи», – дадала політик.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers