фріз

Саакашвілі необхідно видворити з України – Ірина Фріз

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Фріз виступила за видворення Саакашвілі з України, коментуючи спробу захоплення його прихильниками Жовтневого палацу у місті Києві, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я за екстрадицію цієї особи куди завгодно аби подалі від України, адже вона нищить нашу державу, зневажає наше минуле, нівелює майбутнє», – написала народний дептут.

«Штурмувати палац культури під час новорічної вистави для дітей, знущатись та бити захисників та правоохоронців, утворювати псевдосупротив у палатках одночасно проживаючи в апартаментах класу люкс, перетинати в незаконний спосіб кордон, лобіювати під час перебування у виконавчій владі корупційні закони для Одеської митниці, радити давати інтерв`ю московським ЗМІ …. що ще має зробити особа, яка прагне як наркоман дози, лише одного – влади, вбиваючи й руйнуючи всі державні інститути», – написала Ірина Фріз.

Вона також висловила переконання, що українська влада по відношенню до Михеіла Саакашвілі повністю дотримується усіх правових норм.

«У той час, як чинна влада, дотримуючись закону діє в правовий спосіб щодо нього, він, як Путін нехтує верховенством права, викривляє постулати на вільний протест, свободу слова, порушує закони і утворює віртуальний простір негативу. Йому потрібен не імпічмент – йому потрібна влада в країні в десять разів більша за ту, з якої він ганебно втік», – наголосила Ірина Фріз.

«Тому я за видворення цієї особи», – дадала політик.