84efec53ec3c048c0f51a7d8a99b1a9e

Максим Єфімов: В Держбюджеті на 2018 рік врахована допомога переселенцям

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Максим Єфімов повідомив в себе на сторінці в Facebook.

Він розповів, що в Бюджеті-2018 врахована допомога переселенцям при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів  і розподілі грошей держфонду регіонального розвитку.

«Ми билися за цю норму разом з Олег Недавою майже два роки. Плюс міста, в яких проживають переселенці, отримають додаткове фінансування. Для Краматорська це близько 60 млн. грн. Також передбачена субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках кредитної програми Європейського інвестиційного банку. Я бився за 1 млрд грн. До бюджету заклали 500 млн. грн. Це гроші на сплату ПДВ при реалізації проектів за гроші ЄІБ. Для Краматорська це понад 300 млн грн на термомодернізацію 15 шкіл + 15 дитячих садків + 3 лікарні + центральної  бібліотеки. Без цих грошей по Донецькій області «зависли» понад 100 проектів з реконструкції та капремонту об’єктів соціальної сфери», – розповів Єфімов.

Депутат також повідомив, що в наступному році Мінсоцполітики направить 80 млн. грн на створення робочих місць в Донецькій області.

«Я бився за 500 млн грн. До бюджету заклали 80 млн грн. В першу чергу, ці кошти повинні бути спрямовані на створення робочих місць у будівельній галузі. Бракує робочих рук для відновлення інфраструктури Донецької області. Серйозний відтік підприємств через бойові дій і АТО», – зазначив Максим Єфімов.