IMG_6135

ВР прийняла закон, який дозволяє створювати телерадіокомпанії в зоні АТО та біля Криму без конкурсів і ліцензійного збору

Сьогодні за підтримки фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Верховна Рада прийняла проект закону 6565 про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України. За це рішення проголосував 241 народний депутат.

“Цей законопроект – як один з інструментів контрпропаганди агресора на найбільш інформаційно незахищених територіях України. Він покликаний запровадити тимчасові види дозволів для вітчизняних ЗМІ, за рахунок чого є реальна можливість забезпечити безперервне мовлення телерадіокомпаній на окупованих та тимчасово непідконтрольних територіях. Наразі цей закон – один з механізмів протистояння інформаційній війні, яку веде проти нас Росія та її багатомільярдна пропаганда”,- зауважила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Тетяна Ричкова під час обговорення законопроекту.

“Таким чином українська позиція та реальні, а не викривлені факти, стануть частиною щоденного життя жителів окупованих територій, що дозволить захистити їхні права на одержання інформації та допоможе в подальшому звільненні і реінтеграції невід’ємних українських територій”,- резюмувала політик.