IMG_6134

ВР прийняла зміни до Бюджетного кодексу щодо підтримки телерадіокомпаній, що функціонували на території Криму

За відповідне рішення – проект Закону України про внесення зміни до пункту 16 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, поданий народними депутатами України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Герасимовим А.В. та Чубаровим Р.А., реєстр. № 7345 проголосувало 244 депутати.

Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, виступаючи з парламентської трибуни, зазначив, що метою проекту закону є продовження практики надання фінансової підтримки телерадіокомпаніям, що функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги.

«Пропонується надати на постійній основі підтримку телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», – сказав Герасимов.

У свою чергу, Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров, виступаючи з парламентської трибуни, заявив, що кошти на підтримку кримських телерадіокомпаній підуть на виготовлення українського та кримськотатарського контенту.

«Кошти будуть покриватися на супутникове телебачення на Крим, оренди приміщень для студії, які розміщенні в Києві, та придбання деякого обладнання. Прошу підтримати законопроект, бо це не потребує додаткових коштів з бюджету, оскільки ці кошти передбачені на поточний рік відповідно до статті щодо розселення та облаштування кримських татар та інших національностей, що були депортовані з Криму», – сказав Чубаров.