Жмеринка_екскурсія_ВР2

Іван Мельничук організував екскурсію до Верховної Ради для школярів Жмеринки

За сприяння народного депутата від БПП Івана Мельничука група учнів загальноосвітньої школи №6 Жмеринки разом зі своїми наставниками побували у Києві на екскурсії в приміщенні Верховної Ради. Про це повідомила голова Жмеринської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірина Осадча.

Під час екскурсії школярі поспілкувалися з народними депутатами та журналістами центральних телевізійних каналів, побували в сесійній залі.

Жмеринка_екскурсія_ВР1

«Найбільш цікавою для нас була зустріч із народним депутатом Іваном Мельничуком. Іван Іванович розповів про робочі будні, наголосив, що саме завдяки довірі жмеринчан, серед яких і батьки учнів, він сьогодні є народним депутатом. А ще порадив  добре вчитися та вивчати іноземні мови. По піднесеному настрою школярів було зрозуміло, що екскурсія та зустріч із нардепом пройшли плідно та з користю», – поділилася враженнями заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 Лілія Кругляк.

Жмеринка_екскурсія_ВР

«Уже стало гарною традицією, що учні шкіл 14-го виборчого округу завдяки нардепу Івану Мельничуку мають змогу побувати на екскурсії у Верховній Раді України. Прийом завжди теплий та щирий. І ще впродовж довгих місяців школярі діляться своїми враженнями про зустріч з Іваном Івановичем та побаченим у Верховній Раді. На екскурсіях вже побували переможці обласних олімпіад, активісти, медіатори, переможці спортивних змагань. Цього разу головний законодавчий орган країни відвідали 41 учень та 5 вчителів», – зазначила помічник-консультант нардепа Івана Мельничука, голова Жмеринської районної партійної організації Ірина Осадча.