IMG_6133

Домбровський: ВР прийняла законопроект, який розблокує роботу НКРЕКП

Верховна Рада прийняла проект закону 7342-1 про внесення змін до закону Украіни “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. За це рішення проголосувало 233 народних депутатів.

“У законопроекті мова йде про надання законного права Президенту України призначати членів НКРЕКП не довше ніж на три місяці, до моменту призначення членів, обраних через відкритий конкурс. Це дозволить розблокувати роботу важливого органу, від діяльності якого великою мірою залежить наша енергетична незалежність”,- народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Олександр Домбровський закликав підтримати цей законопроект під час його обговорення.

“Нагадаю, що для членів НКРЕКП вимагається постійна ротація задля уникнення будь-яких корупційних ризиків. Однак, конкурсні відбори зазвичай затягуються на місяці, що спричиняє тривалий простій регулятора, коли результати його діяльності найбільше потрібні – в опалювальний сезон”,- наголосив політик.