24992203_10156087482139363_344963025_n

Партійці «Солідарності» беруть участь у ІІ Міжнародній програмі «Генерація активних лідерів»

Прес-секретар Дніпропетровської територіальної організаціі партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Валерія Дідковська та член правління ГО “Солідарна Молодь”, координатор молодіжного крила Партії у місті Києві Євген Кузик беруть участь у тренінгу “Генерація активних лідерів”, який відбувається з 6 по 9 грудня у Варшаві.

12 учасників з трьох країн Східного партнерства  - Грузії, Молдови та України – вивчають міжнародний досвід кращих європейських спеціалістів з питань комунікації та боротьби з пропагандою.

“Як боротись ефективно з пропагандою та фейковими новинами? Це питання задаємо не лише ми в Україні, це гостре питання для всієї Європи. Сьогодні мали дуже цікаву зустріч з керівником громадянського інституту Civic_Insitute (Platforma obywatelski) Konrad Niklewich, так званого think-tank, який займається інтелектуальною розробкою ідей для вирішення проблем, що є актуальними не лише в Польщі. Інститут координує свою роботу з незалежними експертами зі всієї Європи. Більше того, всі результати дослідження презентуються широкій аудиторії!”, – коментує Євген Кузик.

24992203_10156087482139363_344963025_n

“Була надзвичайно інтенсивна розмова про все (навіть про болючі українсько-польські відносини, роль церкви в польській політиці, програш Громадянської платформи та поширення популізму), але з науковим та прагматичним підходом. Без політичного популізму.

Згідно з польським законодавством, усі партії мають витрачати частину грошей, отриманих у рамках держфінансування, на організацію таких мозкових центрів. Але тільки Громадянська платформа виконує цю норму закону і має центр з 2010 року”, – додав Євген Кузик.

«Організація припартійного think-tank для якісної підготовки policy – важливий крок для посилення українських партій та боротьби з популізмом і непрофесійністю», – підкреслює Валерія Дідковська.