6_12_Бар1

Вінниччина відзначила День Збройних сил та Міжнародний День волонтера

6 грудня з нагоди 26-ї річниці Збройних сил у приміщенні вінницького Будинку офіцерів відбулось урочисте зібрання. Привітав присутніх зі святом перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації, голова Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрій Гижко.

«Збройні Сили України – це досягнення і заслуга мільйонів українців, справжніх патріотів своєї країни, волонтерів та пересічних громадян, які щодня роблять свій внесок у розвиток армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах і працюючи на оборонних підприємствах. Наразі в Україні ведеться робота зі створення нового сержантського корпусу Збройних сил з метою побудови професійної армії. Передбачається створення вертикалі посад професійного і старшинського складу, системи їхньої багаторівневої підготовки, наближення такої системи до підходів прийняття в країнах-членах НАТО. А Президент України заявив свою чітку позицію щодо проведення референдуму про вступ нашої держави в НАТО», – сказав він.

6_12_Гайсин1

Завершилися урочисті збори святковим концертом за участі самодіяльних та професійних колективів Вінниччини.

З нагоди свята урочисті також відбулися в Барському районному центрі дозвілля – там відзначили Міжнародний День волонтерів та День Збройних сил України. У заході взяла участь голова Барської районної організації партії «БПП «Солідарність», перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, депутат Вінницької облради від БПП, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, член партії, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк, члени партії Віта Гудзь, Тетяна Мельник, Ірина Любчич.

«Сьогодні Україна знову переживає нелегкі часи. Наші захисники з гідністю стримують натиск ворога. Українська армія щодня загартовується і стає сильнішою. Протягом останніх чотирьох років вдалося відродити Збройні сили завдяки заходам Президента та уряду, які зміцнюють обороноздатністьвійська, і вагомій підтримці волонтерів, усього народу», – сказав Володимир Саволюк.

6_12_Гижко1

6 листопада активісти Томашпільської районної партійної організації взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного Дня волонтера. На урочистостях виступив член партії, голова РДА Олександр Закорченний. Він привітав учасників АТО та волонтерів зі святом, подякував за мужність, сміливість, відвагу, за сумлінно і чесно виконаний обов‘язок перед  державою  та українським народом, вручив нагороди.

Активісти Немирівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» привітали з Днем Збройних сил  військовослужбовців  районного  військового комісаріату.

6_12_Немирів

«Ми подякували тим, хто охороняє спокій народу, хто всіма силами береже мир і захищає кордони держави. Від усієї душі побажали сили та міцного здоров’я, професійних звершень та наснаги в подоланні труднощів військової служби, достатку, здійснення  мрій та бажань. А головне – мирного неба», – сказала учасник зустрічі Аліна Мадіянська.