IMG_1184

Краматорська «Солідарність» привітала бійців 81-ї ОМБР із Днем Збройних сил

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил Краматорська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» привітала військовослужбовців зі святом. На чолі із керівником організації Валерієм Власенком партійці завітали у гості до 81-ї ОМБР у Краматорську. Візит партійців співпав із урочистим шикуванням бійців на плацу, тому Валерій Власенко особисто привітав присутніх та передав вітання від керівника Донецької територіальної організації, народного депутата Артура Герасимова. Під час заходу кращих військових нагородили відзнаками та цінними подарунками.

IMG_1183

«Нам дуже приємно бути присутніми на такому урочистому заході. День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає країну від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною, незалежною державою. Сьогодні ми приїхали висловити безмежну подяку за хоробрість та мужність наших воїнів», – зазначив Валерій Власенко.

IMG_1181

«Коли ми кажемо «Слава Україні! Героям Слава!», ми маємо на увазі не якихось примарних людей, а саме вас – мужніх та відважних хлопців, які боронять незалежність української землі. А ще тих, хто поклав життя за свободу України. У мене щемить серце, коли я розумію це, коли співаю Гімн України», – звернувся до присутніх партієць Володимир Сергієнко.

Окрім теплих слів привітань партійці привезли бійцям смаколики та два столи для настільного тенісу.