750_300_7080

Фракція БПП обговорила з Президентом України та Головою Уряду питання прийняття Державного бюджету – Артур Герасимов

Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов повідомив  журналістам у парламенті про сьогоднішню зустріч народних депутатів фракції БПП з Головою держави та Прем’єр-міністром .

«На ранковому засіданні фракції БПП був присутній Президент України Петро Порошенко та Голова Уряду Володимир Гройсман. Ми говорили виключно про блоки бюджетних законів, адже сьогодні надважливе завдання – це прийняття закону про Державний бюджет на 2018 рік і ухвалення змін до Податкового та Бюджетного кодексів. Я щиро вважаю, що бюджет ми ухвалимо сьогодні, якщо не до 18 години, то до настання ночі. Адже бюджет було внесено в парламент вчасно, зараз не іде обговорення з чистого аркуша, більшість питань вже  узгоджено. Сьогодні на фракції таке обговорення також відбулось. Виступили представники різних галузей, місцевих громад для того, щоб ці позиції були враховані», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП звернув увагу, що Президент України вніс до парламенту проект закону про дерегуляцію в сфері земельних відносин: «Всі знають скільки нарікань на роботу Держгеокадастру. Законопроект має усунути недоліки законодавства в цій сфері. Сьогодні цей документ буде включено в порядок денний сесії, щоб профільний комітет отримав змогу його розглянути».