11

У Києві стартував проект «Школа дебатів»

6 грудня у столиці стартував проект «Школа дебатів». «Це вже не новий проект в Україні, але в Києві він відбувається вперше», – зазначив керівник секретаріату столичної організації партії Борис Білий. За його словами, в багатьох містах України у “Школі дебатів” вже взяли участь понад 300 слухачів, які отримали нові знання, обмінялись поглядами та ідеями.

3

Борис Білий повідомив, що для участі в «Школі дебатів» у Києві вже записалися 88 слухачів. «Сподіваюся, що цей проект буде розвиватися. Наша партія націлена на розвиток молоді, тож отримуйте знання, опановуйте такий важливий інструмент, як вміння дискутувати, доводити свою думку. Завдяки нашим тренерам ви отримаєте ці знання і зможете досягти успіху», – додав він.

Керівник секретаріату Київської територіальної організації також презентував проект щодо обміну книжками. «Можна прийти у наш офіс на Пушкінській, 32 і обмінятися книжками. Я сьогодні взяв кілька гарних, нових книжок і хотів би дати ці книжки охочим», – додав Борис Білий.

2

Голова правління ГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома зазначила, що навчання молоді є пріоритетним завданням, яке ставить перед собою організація. «Йдеться не тільки про політичне спрямування, а й про те, щоб дати знання і навички, які будуть корисні у щоденному житті, у тій професії, яку ви обрали. Мистецтво дебатів є дуже корисним. Важливо вміло аргументувати свою думку, доносити її до аудиторії, керувати своїм мовленням, підбирати аргументи, які дійсно можуть переконати опонента. Це ті знання, які можна отримати у “Школі дебатів», – сказала вона.

«Не настільки важливо у дебатній майстерності, як ви розмовляєте, наскільки – який зміст ви вкладаєте в думку, яку доносите до аудиторії. Ми б хотіли навчити вас говорити про факти, говорити аргументовано, доносити думку, яка дійсно має справжній зміст», – додала Оксана Гома. За її словами, це є серйозним запобіжником проти популізму, якого в сучасній політиці забагато.

Керівник проекту «Школа дебатів» Дінара Габібуллаєва у свою чергу зазначила, що ідея проекту виникла під час спілкування з молоддю. Брак таких навичок, як аргументування, донесення своєї  думки і дав поштовх до започаткування «Школи дебатів». «Школа створена для того, щоб покращити ваші навички і надавати нові можливості для саморозвитку. Якщо хоча б один раз ви замислювалися над тим, щоб стати політичним або громадським діячем, то ця школа саме для вас», – додала Дінара Габібуллаєва.

Вона повідомила, що проектом «Школа дебатів» передбачається також організація всеукраїнських та регіональних дебатів-турнирів. «Надалі найкращі будуть змагатися на всеукраїнському рівні і переконувати великі аудиторії», – сказала Дінара Габібуллаєва.