2017-12-06-AE__3121-resized

Антикорупційний Комітет висловив недовіру Голові Єгору Соболєву

За відповідне рішення  проголосували 12 депутатів-членів Комітету.

2017-12-06-AE__3339-resized

Перед голосуванням щодо порядку денного засідання комітету, до депутатів з пропозицію внести першим до порядку денного питання «Про висловлення недовіри Голові Комітету з питань протидії та запобіганню корупції»  звернувся народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Буглак.

буглак

«У Комітеті в нас давно немає конструктиву. Можливо Голова Комітету захопився робою на мітингах  і забув про комітет. Тому вношу пропозицію про висловлення недовіри Єгору Соболєву», – сказав Буглак.

2017-12-06-AE__3095-resized

Крім того, на підтримку даного рішення виступила Тетяна Ричкова: «В розслідуванні «справи Саакашвілі» фігурував помічник-консультант нашого комітету. Це сказано в доповіді Генерального прокурора. Я не можу працювати під головуванням людини, яка проводить мітинги з Саакашвілі, коли в країні йде війна».

2017-12-06-AE__3240-resized

У свою чергу, Іван Мельничук закликав Голову Комітету не перетворювати Антикорупційний Комітет на політичне шоу: «Ми не займаємось законами, ми займаємось піаром. Ви перетворили цей Комітет на піар-площадку. Нам же потрібна тільки професійна робота».